Кутии
Видео карта GIGABYTE RTX 3050 WINDFORCE OC V2 6GB GDDR6
249.00 €
/ 487.00 лв.
Спечели 249 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 67121
Купи на изплащане
| Производител | Gigabyte |
| Продуктов код | GV-N3050WF2OCV2-6GD |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 3050 |
| Архитектура | Ampere |
| Обем памет (VRAM) | 6 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR6 |
| Ширина на шината | 96 bit |
| CUDA ядра | 2304 |
| Скорост на ядрото (MHz) | 1477 MHz |
| Скорост на паметта | 14 000 |
| Технология процесор | 8 nm |
| Интерфейс | PCI Express 4.0 |
| Брой слотове | 2 |
| Display Port (DP) | 2 |
| HDMI | 2 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL | 4.6 |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | Без |
| Препоръчително захранване | 300W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 191 x 111 x 36 mm |
| Дължина (мм) | 191 |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
