Кутии
Видео карта ZOTAC GAMING RTX 5070 Ti Solid Core OC White 16GB GDDR7 - ZT-B50710Q2-10P
1082.00 €
/ 2116.21 лв.
Спечели 1 082 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 66940
| Производител | Zotac |
| Продуктов код | ZT-B50710Q2-10P |
| Видео чипсет | Nvidia GeForce |
| Графичен процесор | RTX 5070 Ti |
| Архитектура | Blackwell |
| Обем памет (VRAM) | 16 GB |
| Вид памет (Тип) | GDDR7 |
| Ширина на шината | 256 bit |
| CUDA ядра | 8960 |
| Скорост на ядрото (MHz) | 2482 MHz |
| Скорост на паметта | 28 Gbps |
| Технология процесор | 4 nm |
| Интерфейс | PCI Express 5.0 |
| Display Port (DP) | 3 |
| HDMI | 1 |
| Макс. Резолюция | 7680x4320 |
| Multi Display | 4 |
| OpenGL | DirectX 12 Ultimate |
| Охлаждане | Активно |
| Доп. захранване | 1 x 16-pin |
| Препоръчително захранване | 750W |
| Тип карта | Gaming |
| Размер | 303.5 x 115.8 x 55.7 mm |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
