Кутии
Arctic вентилатор Fan 120mm P12 Pro PST LN (Black)
12.00 €
/ 23.47 лв.
Спечели 12 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 68171
Купи на изплащане
| Производител | Arctic |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 450 RPM; 2000 RPM |
| Ампераж (A) | 0.11 A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN |
| Цвят | Черен |
| Други | SOTA Microcontroller Minimum Gap Dimensions for Maximum Efficiency |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!