Кутии
Вентилатор DeepCool FL12 SE Fan 120mm Addressable RGB
9.00 €
/ 17.60 лв.
Спечели 9 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 65726
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Продуктов код | R-FL12SE-BKAPN1-G |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 120 mm |
| Вид лагер | Hydro bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 1900 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 50.74 CFM / 86.21 m3/h |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.04 mmAq |
| Ниво на шум | 28.67 dBA |
| Ампераж (A) | 0.1 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 1.2W |
| Конектор | 4 PIN 3 pin ADD-RGB 5V |
| Осветление RGB | Addressable RGB |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 36 месеца |
| Други | Eight anti-vibration pads at each corner |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!