Кутии
Вентилатори HAVN H14 White Fan Triple Pack Fan Pack 3-in-1 3 x 140mm
39.00 €
/ 76.28 лв.
Спечели 39 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 66002
Купи на изплащане
| Производител | HAVN |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размер по стандарт | 140 mm |
| Вид лагер | Динамичен Флуиден лагер |
| Размер [mm] | 140 x 140 x 30 mm |
| Обороти на вентилатора | 0-1600 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 85.18 CFM |
| Макс. налягане (mm H2O) | 2.19 mmH2O |
| Ниво на шум | 30.8 dBA |
| Ампераж (A) | 0.25 A |
| Волтаж | 12 V |
| Конектор | 4 PIN |
| Осветление RGB | Не |
| Посока на въртене | Normal |
| MTBF (часове за функциониране) | 150000 |
| Комплект от (бр.) | 3 |
| Цвят | Бял |
| Гаранция | 36 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!