Кутии
Noctua Вентилатор Fan 120mm NF-A12x25 G2 PWM chromax.black
35.00 €
/ 68.45 лв.
Спечели 35 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 68456
Купи на изплащане
| Производител | Noctua |
| Вид лагер | SSO2 Bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 1800 RPM; 0 RPM |
| Поток на въздух (CFM) | 63.15 CFM / 107.3 m3/h |
| Макс. налягане (mm H2O) | 3.14 mmH2O |
| Ниво на шум | 22.5 dBA |
| Ампераж (A) | 0.15 A |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 1.8 W |
| Конектор | 4 PIN |
| MTBF (часове за функциониране) | 150000 |
| Цвят | Черен |
| Други | Ultra-tight tip clearance Winglets Next-generation performance etaPERF™ motor with NE-FD6 PWM IC Progressive-Bend impeller Sterrox® liquid-crystal polymer compound Flow Acceleration Channels Centrifugal Turbulator hub Anti-vibration gasket for water cooling radiators AAO frame Highly optimised P/Q curve for all applications |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!