Кутии
DeepCool вентилатор Fan 120mm - FD12 V2
10.00 €
/ 19.56 лв.
Спечели 10 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 67594
Купи на изплащане
| Производител | DeepCool |
| Вид лагер | Hydro bearing |
| Размер [mm] | 120 x 120 x 25 mm |
| Обороти на вентилатора | 2500 RPM; 500 RPM |
| Волтаж | 12 V |
| Мощност (W) | 4.8 W |
| Конектор | 4 PIN |
| Цвят | Черен |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!