Кутии
Геймърски стол CANYON Deimos GС-4 Gaming Chair - CND-SGCH4
288.00 €
/ 563.28 лв.
Спечели 288 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 22079
Купи на изплащане
| Производител | CANYON |
| Продуктов код | CND-SGCH4 |
| Тип | Геймърски стол |
| Газов амортисьор | Да |
| Тегло | 21000 g |
| Цвят | Оранжев Черен |
| Обшивка на стола | Изкуствена кожа |
| Ширина на седалката | 500 мм |
| Дълбочина на седалката | 530 мм |
| Регулириеми подлакътници | 3D Adjustable |
| Заключващ механизъм на облегалката | Да |
| Люлеещ механизъм | не |
| Максимално тегло | 150 kg |
| Регулиране височина | Gas Lift |
| Гаранция | 12 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
