Кутии
Геймърски стол Cougar Armor Elite White - CGR-ARMOR ELITE-W
264.00 €
/ 516.34 лв.
Спечели 264 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 51703
Купи на изплащане
| Производител | Cougar |
| Продуктов код | CGR-ARMOR ELITE-W |
| Тип | Геймърски стол |
| Газов амортисьор | Да Клас 4 |
| Тегло | 24,8 кг |
| Цвят | Бял |
| Обшивка на стола | Изкуствена кожа |
| Височина на облегалката | 820 мм |
| Ширина на седалката | 545 мм |
| Дълбочина на седалката | 490 мм |
| Регулириеми подлакътници | 2D Adjustable |
| Заключващ механизъм на облегалката | Да |
| Люлеещ механизъм | Top gun |
| Максимално тегло | 120 kg |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
