Кутии
Геймърски стол Gigabyte Aorus AGC310 Черно и Оранжево
369.00 €
/ 721.70 лв.
Спечели 369 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 35410
Купи на изплащане
| Производител | Gigabyte |
| Тип | Геймърски стол |
| Газов амортисьор | Да |
| Цвят | Оранжев Черен |
| Обшивка на стола | Изкуствена кожа |
| Височина на облегалката | 845 |
| Ширина на седалката | 610 |
| Дълбочина на седалката | 510 мм |
| Регулириеми подлакътници | да |
| Заключващ механизъм на облегалката | Да |
| Люлеещ механизъм | да |
| Максимално тегло | 150 kg |
| Регулиране височина | 515-585mm |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
