Кутии
Геймърски стол LORGAR ACE 422 LRG-CHR422BL Blue
396.00 €
/ 774.51 лв.
Спечели 396 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 40834
Купи на изплащане
- Специална тъкан против петна;
- 1,8 мм метална рамка;
- 4D регулируеми подлакътници;
- 90° – 155° регулируема облегалка;
- Мултиблоков механизъм;
- 5-звездна алуминиева основа;
- 75 mm PU колела;
- Газов амортисьор клас 4;
- Максимално тегло на натоварване на стола - 150 кг
| Производител | LORGAR |
| Продуктов код | LRG-CHR422BL |
| Тип | Геймърски стол |
| Газов амортисьор | Да |
| Тегло | 25 kg. |
| Цвят | Син |
| Обшивка на стола | Платове за тапицерия |
| Височина на облегалката | 1320 мм |
| Ширина на седалката | 570 мм |
| Дълбочина на седалката | 490 мм |
| Регулириеми подлакътници | 4D Adjustable |
| Максимално тегло | 150 kg |
| Други | Многоблоков механизъм Алуминиева основа с 5 звезди Възглавница за лумбална опора Поддържаща възглавница за облегалка за глава Облегалка: Регулируема |
| Х-КА 7 | 75 мм PU колела против надраскване |
| Материал на изработка | Полиуретан Метал |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
