Кутии
Геймърски стол Marvo CH-106 Black - MARVO-CH-106-BK
143.00 €
/ 279.68 лв.
Спечели 143 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 17086
| Производител | Marvo |
| Продуктов код | MARVO-CH-106-BK |
| Тип | Геймърски стол |
| Газов амортисьор | Да 100 mm |
| Цвят | Черен |
| Обшивка на стола | Изкуствена кожа |
| Височина на облегалката | 85 cm |
| Ширина на седалката | 53 cm |
| Дълбочина на седалката | 50 cm |
| Регулириеми подлакътници | не |
| Максимално тегло | 150 kg |
| Регулиране височина | 44 - 54cm |
| ЦВЯТ | Черен |
| Х-КА 7 | Височина - 129 - 139 cm |
| Гаранция | 24 месеца |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
