Кутии
Геймърски стол Next Level F-GT Lite Foldable Formula and GT Cockpit
299.00 €
/ 584.79 лв.
Спечели 299 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 51366
| Газов амортисьор | Не |
| Цвят | Черен |
| Обшивка на стола | Изкуствена кожа |
| Ширина на седалката | 460 мм |
| Дълбочина на седалката | 450 мм |
| Регулириеми подлакътници | не |
| Заключващ механизъм на облегалката | Не |
| Люлеещ механизъм | не |
| Максимално тегло | 130 kg |
| Регулиране височина | не |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
