Кутии
Геймърски стол noblechairs DAWN - Black Edition
460.00 €
/ 899.68 лв.
Спечели 460 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 57428
| Производител | Noblechairs |
| Газов амортисьор | Да |
| Цвят | Черен |
| Височина на облегалката | 850 мм |
| Ширина на седалката | 530 мм |
| Дълбочина на седалката | 470 мм |
| Регулириеми подлакътници | да |
| Заключващ механизъм на облегалката | Да |
| Люлеещ механизъм | да |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
