Кутии
Геймърски стол Playseat Challenge Actifit
230.00 €
/ 449.84 лв.
Спечели 230 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 33414
| Производител | PLAYSEAT |
| Газов амортисьор | Не |
| Цвят | Черен |
| Височина на облегалката | 600 мм |
| Ширина на седалката | 540 мм |
| Дълбочина на седалката | 470 мм |
| Регулириеми подлакътници | не |
| Заключващ механизъм на облегалката | Не |
| Люлеещ механизъм | не |
| Максимално тегло | 120 kg |
| Регулиране височина | не |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
