Кутии
Инвертор GREENCELL 12V 500W
98.00 €
/ 191.67 лв.
Спечели 98 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 23742
Купи на изплащане
| Производител | GREEN CELL |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Инвертор |
| Изходни конектори | 1x шуко |
| Софтуер | Не |
| Форма на изходното напрежение | Чиста синусоида |
| Входно напрежение | 10 - 15 V |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Входна честота | 50Hz |
| Изходно напрежение | 230 VAC |
| Тип | Инвертор |
| Защита от прегряване | Да |
| Капацитет | 500W |
| Размери | 220x106x60mm |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
