Кутии
Инвертор GREENCELL 12V DC 1000W
80.00 €
/ 156.47 лв.
Спечели 80 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 36278
Купи на изплащане
| Производител | GREEN CELL |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Инвертор |
| Изходни конектори | 1x шуко |
| Софтуер | Не |
| Контролен панел | без LCD |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
| Входно напрежение | 10 - 15 V |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Входна честота | 50Hz |
| Изходно напрежение | 230 VAC |
| Тип | Инвертор |
| Защита от прегряване | Да |
| Капацитет | 1000W |
| Размери | 264x135x76mm |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
