Кутии
Инвертор POWERWALKER 1200 PSW 1200VA
207.00 €
/ 404.86 лв.
Спечели 207 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 9330
| Производител | POWERWALKER |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Инвертор |
| Капацитет | 1200VA |
| Изходни конектори | 1x шуко |
| Модел батерия | 1 x 12V |
| Софтуер | Не |
| Контролен панел | LCD |
| Форма на изходното напрежение | Чиста синусоида |
| Входно напрежение | 230 VAC |
| Входни конектори | шуко |
| Брой батерии | Не са включени батерии.Работи с външни батерии; |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Тегло (kg) | 4,8 |
| Допълнителни батерии | Работи с външни батерии; |
| Изходно напрежение | 230 VAC |
| Тип | Инвертор |
| Капацитет | 1200VA / 840W |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
