Кутии
Инвертор POWERWALKER 700 PSW 700 VA
176.00 €
/ 344.23 лв.
Спечели 176 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 9336
| Производител | POWERWALKER |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Инвертор |
| Капацитет | 700VA |
| Изходни конектори | 1x шуко |
| Модел батерия | 1 x 12V |
| Софтуер | Не |
| Контролен панел | LCD |
| Форма на изходното напрежение | Чиста синусоида |
| Входно напрежение | 170 - 280 VAC (narrow range), 90 - 280 VAC (wide range) |
| Входни конектори | шуко |
| Брой батерии | Не са включени батерии.Работи с външни батерии; |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Тегло (kg) | 4.5 kg |
| Допълнителни батерии | Работи с външни батерии; |
| Изходно напрежение | 230 VAC |
| Тип | Инвертор |
| Капацитет | 700VA / 500W |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
