Кутии
TUNCMATIK LITE II 850VA
76.00 €
/ 148.64 лв.
Спечели 76 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 14065
| Производител | TUNCMATIK |
| Гаранция | 24 месеца |
| Капацитет | 850VA |
| Входно напрежение | Voltage:220 / 230 / 240 VAC Voltage range:162-265 VAC Frequency:50 / 60 Hz ± 10%. |
| Защита от пренапрежение | Operating temperature:0-40°C Humidity: 20-90% RH (non-condensing) Noise level (audible):< 40 dBA. |
| Изходно напрежение | Voltage:220 VAC Voltage range:± 10% Frequency range (Synchronized):50 / 60 Hz ± %4 Frequency range (Battery mode):50 ± 0.25 Hz - 60 ± 0.3 Hz Transfer time:2 - 6 msec, 10 msec max. Waveform:Simulated sine wave. |
| Аларма | LED indicator:AC mode, Battery mode, Fault conditions Alarm:Battery mode, Low battery, Overload, Fault. |
| Модел | TSK5201; 850 VA / 480 W |
| Интерфейс | - |
| Стандарти | - |
| Размери | 322x160x122mm |
| Дисплей | LED Panel |
| Батерия | Type & number of battery:12V 9Ah x 1 Charge time:4-6 hours for recharging up to 90% capacity Charge voltage:14.0 VDC Charge current:1.0 A. |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
