Кутии
UPS APC Back-UPS 950VA - BX950MI
129.00 €
/ 252.30 лв.
Спечели 129 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 39861
| Производител | APC |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Линейно-интерактивен |
| Капацитет | 950VA |
| Изходни конектори | 6x IEC C13 изхода |
| Софтуер | Да |
| Контролен панел | без LCD |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
| Входно напрежение | 140-300VAC |
| Входни конектори | IEC-320 C13 |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Слотове за свързване | USB |
| Шум | < 40dB |
| Звукова сигнализация | Да |
| Капацитет | 520W |
| Размери | 355x160x120mm |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
