Кутии
UPS APC Easy UPS BVX 1200VA 230V Schuko
158.00 €
/ 309.02 лв.
Спечели 158 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 40207
| Производител | APC |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Линейно-интерактивен |
| Капацитет | 1200VA |
| Изходни конектори | 4x шуко |
| Софтуер | Да |
| Контролен панел | без LCD |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
| Входно напрежение | 140-300V |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Време за зареждане | 8ч до 90% |
| Шум | < 40dB |
| Аларма | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
| Цвят | Черен |
| Защита от прегряване | Да |
| Защита от претоварване | Да |
| Капацитет | 650W |
| Размери | 297x495x235mm |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
