Кутии
UPS APC Easy UPS BVX 2200VA - BVX2200LI-GR
263.00 €
/ 514.38 лв.
Спечели 263 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 40049
| Производител | APC |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Линейно-интерактивен |
| Капацитет | 2200VA |
| Изходни конектори | 4x шуко |
| Софтуер | Не |
| Контролен панел | без LCD |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
| Входно напрежение | 220/230/240 VAC |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Време за зареждане | 8ч до 90% |
| Шум | < 40dB |
| Изходно напрежение | 220/230/240 VAC |
| Аларма | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
| Защита от късо съединение | Да |
| Цвят | Черен |
| Защита от прегряване | Да |
| Защита от претоварване | Да |
| Капацитет | 1200 W |
| Размери | 390x190x140mm |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
