Кутии
UPS APC Power-Saving Back-UPS Pro 1500VA - BR1500G-GR
608.00 €
/ 1189.14 лв.
Спечели 608 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 42450
| Производител | APC |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Линейно-интерактивен |
| Капацитет | 1500VA |
| Изходни конектори | 6x шуко |
| Софтуер | Да |
| Контролен панел | LCD |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
| Входно напрежение | 156-300VAC |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Слотове за свързване | USB RS-232 RJ45 |
| Шум | < 45dB |
| Аларма | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
| Защита от късо съединение | Да |
| Цвят | Черен |
| Защита от прегряване | Да |
| Защита от претоварване | Да |
| Капацитет | 865W |
| Тегло (кг) | 13kg |
| Размери | 301x112x382mm |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
