Кутии
UPS FSP Champ Tower 3K 3000VA
492.00 €
/ 962.27 лв.
Спечели 492 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 15429
Купи на изплащане
| Производител | FSP Group |
| Код производител: | Champ TW 3K |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | On-Line |
| Капацитет | 3000VA |
| Изходни конектори | 4x IEC C13 изхода |
| Модел батерия | Battery Type & Number: 12 V / 9 AH, 6 Battery Typical Recharge Time: 4 hours recover to 90% capacity. |
| Контролен панел | LCD |
| Форма на изходното напрежение | Чиста синусоида |
| Входно напрежение | Input Voltage Range: 100/110/115/120/127VAC or 200/208/220/230/240VAC Input Frequency Range: 40Hz ~ 70 Hz. |
| Тегло (kg) | 27.60 kg |
| Изходно напрежение | Output AC Voltage Regulation: ± 1% Output Frequency: 50 Hz or 60Hz ± 0.5% (Batt. Mode) Output Waveform(Batt. Mode): Pure Sinewave. |
| Капацитет | 3000VA / 2700W |
| Други | Noise: Less than 50dBA @ 1 Meter Humidity:20-90 % RH @ 0- 40°C (non-condensing). |
| Размери | 421 x 190 x 318 mm |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
