Кутии
UPS FSP Group Champ Rack 1K 1000VA 900W LCD 3 Schuko USB RS-232
314.00 €
/ 614.13 лв.
Спечели 314 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 20328
Купи на изплащане
| Производител | FSP Group |
| Код производител: | PPF9001401 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | On-Line |
| Капацитет | 1000VA |
| Изходни конектори | 3x шуко |
| Модел батерия | 12V/9Ah |
| Софтуер | Да |
| Контролен панел | LCD |
| Време на работа | 100% Load - 3.2min, 50% Load - 8.9min |
| Форма на изходното напрежение | Чиста синусоида |
| Входно напрежение | 180-300 VAC ±5% |
| Входни конектори | C14 |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Типоразмери | 2U |
| Брой батерии | 2 |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Тегло (kg) | 12 kg |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Време за зареждане | 4ч до 90% |
| Шум | < 50dB |
| Изходно напрежение | 220V |
| Аларма | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
| Цвят | Черен |
| Капацитет | 1000VA / 900W |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
