Кутии
UPS FSP Group Champ Rack 2K 2000VA
542.00 €
/ 1060.06 лв.
Спечели 542 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 20391
Купи на изплащане
| Производител | FSP Group |
| Код производител: | Champ RM 2K |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | On-Line |
| Капацитет | 2000VA |
| Изходни конектори | 3x шуко |
| Модел батерия | 12V/9Ah |
| Софтуер | Да |
| Контролен панел | LCD |
| Форма на изходното напрежение | Чиста синусоида |
| Входно напрежение | 180-300 VAC |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Типоразмери | 2U |
| Брой батерии | 4 |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Тегло (kg) | 19kg |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Време за зареждане | 4ч до 90% |
| Шум | < 50dB |
| Изходно напрежение | 220V |
| Аларма | Да |
| Капацитет | 2000VA / 1800W |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
