Кутии
UPS FSP Group Champ Tower 1000VA
226.00 €
/ 442.02 лв.
Спечели 226 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 10643
Купи на изплащане
| Производител | FSP Group |
| Код производител: | Champ TW 1K |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | On-Line |
| Капацитет | 1000VA |
| Изходни конектори | 3x IEC C13 изхода |
| Модел батерия | 12V/9Ah |
| Софтуер | Да |
| Контролен панел | LCD |
| Форма на изходното напрежение | Чиста синусоида |
| Входно напрежение | 180-280VAC |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Брой батерии | 2 |
| Входна честота | 40Hz - 70Hz |
| Тегло (kg) | 9,8 |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Време за зареждане | 4ч до 90% |
| Шум | < 50dB |
| Аларма | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
| Капацитет | 1000VA / 900W |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
