Кутии
UPS FSP Group Champ Tower 2000VA 1800W OnLine LCD 4xIEC
397.00 €
/ 776.46 лв.
Спечели 397 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 10644
Купи на изплащане
| Производител | FSP Group |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Линейно-интерактивен |
| Капацитет | 2000VA |
| Изходни конектори | 4x IEC C13 изхода |
| Модел батерия | 12V/9Ah |
| Софтуер | Да |
| Контролен панел | LCD |
| Време на работа | При 100% натоварване приблизително 3.5мин |
| Форма на изходното напрежение | Чиста синусоида |
| Входно напрежение | 110 / 120 VAC или 220 / 230 / 240 VAC |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Брой батерии | 4 |
| Входна честота | 40Hz - 70Hz |
| Тегло (kg) | 12.4 kg |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Време за зареждане | 4ч до 90% |
| Шум | < 50dB |
| Аларма | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
| Защита от късо съединение | Да |
| Капацитет | 2000VA / 1800W |
| Размери | 397 x 145 x 220 mm |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
