Кутии
UPS FSP Group FP2000 2000VA Line Interactive
187.00 €
/ 365.74 лв.
Спечели 187 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 14164
Купи на изплащане
| Производител | FSP Group |
| Код производител: | PPF12A0800 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Линейно-интерактивен |
| Капацитет | 2000VA |
| Изходни конектори | 4x шуко |
| Модел батерия | 12V/9Ah |
| Контролен панел | без LCD |
| Входно напрежение | Available Factory Settings:110 / 120 VAC or 220 / 230 / 240 VAC Input Voltage Range:81-145 / 162-290 VAC Input Frequency:60/50 Hz (auto sensing). |
| Защита от пренапрежение | Overload Protection:Yes Discharge Protection:Yes Overcharge Protection:Yes Operating Environment / Humidity:0-90% RH @ 0-40°C (non-condensing) Operating Environment / Noise Level:Less than 40dB. |
| Брой батерии | 2 |
| Тегло (kg) | 11 |
| Време за зареждане | 4-6 часа до 90% |
| Изходно напрежение | Output Voltage:220V nominal Output Frequency Range:50 Hz or 60 Hz ±1 Hz Output Transfer Time (Typical):Typical 2-6 ms Output Waveform (Batt. Mode):Simulated Sine Wave. |
| Аларма | Alarm / Battery Mode:Sounding every 10 seconds Alarm / Low Battery:Sounding every second (Batt. Mode) Alarm / Overload:Sounding twice per second Alarm / Battery Replacement Alarm:Sounding every 2 seconds Alarm / Fault:Continuously sounding. |
| Цвят | Черен |
| Капацитет | 2000VA / 1200W |
| Модел | PPF12A0800 |
| Интерфейс | Outlet Sockets:4x Schuko Management / Optional USB / RS-232 Port:Supports Windows® 98/2000/2003/XP/Vista/2008, Windows® 7, Linux and MAC. |
| Стандарти | - |
| Размери | 320 x 130 x 182 mm |
| Дисплей | Indicators / AC Mode:Green lighting; Indicators / Battery Mode:Green flashing; Indicators / Fault:No. |
| Батерия | Battery Type & Number:12 V / 9AH x 2 Backup Time (One PC load@120W):30 min. Typical Recharge Time:4-6 hours recover to 90% capacity. |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
