Кутии
UPS FSP Group IFP 2000 (2000VA) - PPF12A1600
204.00 €
/ 398.99 лв.
Спечели 204 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 30553
Купи на изплащане
| Производител | FSP Group |
| Код производител: | PPF12A1600 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Линейно-интерактивен |
| Капацитет | 2000VA |
| Изходни конектори | 2 x SCHUKO 2 x IEC-320 1 x USB 1 x RJ-11 1 x RJ-45 |
| Контролен панел | LCD |
| Време на работа | 4-6 hours recover to 90% capacity |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
| Входно напрежение | 110/120 VAC or 220/230/240 VAC |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Брой батерии | 2 x 12 V/7 Ah |
| Шум | Less than 40dB |
| Защита от късо съединение | Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло (кг) | 11 kg |
| Размери | 320 x 130 x 182 mm |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
