Кутии
UPS FSP Group IFP 800 (800VA) - PPF4802000
75.00 €
/ 146.69 лв.
Спечели 75 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 30551
Купи на изплащане
| Производител | FSP Group |
| Код производител: | PPF4802000 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Линейно-интерактивен |
| Капацитет | 800VA |
| Изходни конектори | 2 x SCHUKO 1 x USB 1 x RJ-11 1 x RJ-45 |
| Модел батерия | 1 x 12 V/9 Ah |
| Контролен панел | LCD |
| Време на работа | 4 hours recover to 90% capacity |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
| Входно напрежение | 110/120 VAC or 220/230/240 VAC |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Шум | Less than 40dB |
| Входно напрежение | 110/120 VAC or 220/230/240 VAC |
| Защита от късо съединение | Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло (кг) | 5 kg. |
| Размери | 300 x 101 x 142 mm |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
