Кутии
UPS FSP Group IFP1500 1500VA 900W Line Interactive
144.00 €
/ 281.64 лв.
Спечели 144 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 20320
Купи на изплащане
| Производител | FSP Group |
| Код производител: | PPF9003100 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Линейно-интерактивен |
| Капацитет | 1500VA |
| Изходни конектори | 2 x Шуко 2 x IEC |
| Модел батерия | 12V/9Ah |
| Софтуер | Да |
| Контролен панел | LCD |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
| Входно напрежение | 110 / 120 VAC или 220 / 230 / 240 VAC |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Брой батерии | 2 |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Тегло (kg) | 10.4 |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Време за зареждане | 4-6 часа до 90% |
| Шум | < 40dB |
| Изходно напрежение | ±10% |
| Аларма | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
| Защита от късо съединение | Да |
| Цвят | Черен |
| Защита от прегряване | Да |
| Защита от претоварване | Да |
| Капацитет | 1500VA / 900W |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
