Кутии
UPS FSP Group NANO FIT 800
82.00 €
/ 160.38 лв.
Спечели 82 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 20338
Купи на изплащане
| Производител | FSP Group |
| Код производител: | PPF4801702 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Линейно-интерактивен |
| Капацитет | 800VA |
| Изходни конектори | 6x шуко RJ45; 2x USB 5V/1A |
| Модел батерия | 12V/5Ah |
| Контролен панел | без LCD |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
| Входно напрежение | Voltage:220/230/240 Vac Acceptable Voltage Range:180-270 Vac Frequency Range:60Hz / 50Hz (Auto sensing). |
| Защита от пренапрежение | Full Protection: Overload, discharge, and overcharge protection Humidity:0-90 % RH @ 0- 40°C (non-condensing) Noise Level:Less than 40dB. |
| Брой батерии | 1 |
| Тегло (kg) | 2.9 |
| Изходно напрежение | Voltage: 220/230/240 Vac AC Voltage Regulation (Batt. Mode): ±10% Frequency Range (Batt. Mode): 60Hz or 50Hz ±1Hz Transfer Time: Typical 2-6 ms, Max. 10ms Waveform (Batt. Mode): Simulated Sinewave. |
| Аларма | Battery Mode: Beeps every 10 seconds Low Battery: Beeps every second Overload: Beeps every 0.5 second Fault: Continuously beeping. |
| Капацитет | 800VA / 480W |
| Размери | 305 x 158.5 x 95 mm |
| Дисплей | Line Mode: Green lighting; Battery Mode: Yellow flashing; Fault: Red lighting. |
| Батерия | Battery Type & Number:12V / 5Ah x 1 Typical Recharge Time: 8 hours recover to 90% capacity. |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
