Кутии
UPS Inform Guardian 1000AP 1000VA
81.00 €
/ 158.42 лв.
Спечели 81 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 14095
| Производител | INFORM |
| Код производител: | GUARDIAN 1000AP |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Линейно-интерактивен |
| Капацитет | 1000VA |
| Изходни конектори | 2x шуко изхода 2x IEC C13 изхода |
| Модел батерия | 12V/7Ah |
| Контролен панел | LCD |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
| Входно напрежение | Voltage:230V or 220V ± 25% Frequency:50 or 60 Hz ± 5Hz (auto sensing). |
| Защита от пренапрежение | Protection class: IP20 Protection:Short Circuit, Overload, Noise Suppression, Spike, Battery Overdischarge, Modem/Network (AP Models only) Operating Temperature: 0-40 °C Humidity: 0-95% non-condensing Audible Noise at 1m: <40dBA . |
| Брой батерии | 2 |
| Изходно напрежение | Power Factor:0.6 Voltage (On battery):230V or 220V ± 10% Waveform (On battery):Simulated Sinewave Frequency (On battery):50 or 60 Hz ± 1Hz Voltage Regulation (AVR):AVR automatically increase output voltage 15% above input voltage if -9% to-25% of nominal AVR automatically decrease output voltage 13% below input voltage if +9% to+25% of nominal Transfer Time:4 ms IEC Version:6pcs IEC C13 Schuko Version:2pcs Schuko . |
| Аларма | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
| Защита от късо съединение | Да |
| Цвят | Черен |
| Защита от прегряване | Да |
| Защита от претоварване | Да |
| Капацитет | 1000VA / 600W |
| Тегло (кг) | 8.5 |
| Модел | GUARDIAN 1000AP |
| Интерфейс | Interface (Communication Ports):RS232 Standard Software:Standard. |
| Стандарти | EN 62040-1-1 (safety), EN 62040-2(EMC) |
| Размери | 146 x 350 x 160mm |
| Дисплей | LED Display:4 LEDs for Line, Back up, fault and Overload. |
| Батерия | Type:Maintenance-free lead acid batteries Recharge Time: 6-8 hours (to 90% of full capacity) Voltage:24VDC Quantity:2x12V 7Ah. |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
