Кутии
UPS POWERWALKER VFD 1000 1000VA
128.00 €
/ 250.35 лв.
Спечели 128 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 9316
| Производител | POWERWALKER |
| Код производител: | VFD 1000 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Off-Line |
| Капацитет | 1000VA |
| Изходни конектори | 3x шуко |
| Модел батерия | 12/ 7.2 Ah |
| Софтуер | Не |
| Контролен панел | без LCD |
| Време на работа | Пълно натоварване - 2 min;50% натоварване - 10 min |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
| Входно напрежение | 170-280 VAC |
| Входни конектори | шуко |
| Брой батерии | 2 |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Тегло (kg) | 6,7 |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Слотове за свързване | Шуко вход/ 3 шуко изхода |
| Време за зареждане | 10ч до 90% |
| Шум | < 40dB |
| Изходно напрежение | 230 VAC |
| Аларма | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
| Капацитет | 1000VA / 600W |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
