Кутии
UPS POWERWALKER VFD 600 APFC, 600VA, Off-Line
81.00 €
/ 158.42 лв.
Спечели 81 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 9315
| Производител | POWERWALKER |
| Капацитет | 600VA |
| Изходни конектори | 6x шуко |
| Модел батерия | 12V/5Ah |
| Софтуер | Не |
| Контролен панел | без LCD |
| Време на работа | Пълно натоварване - 2 min;50% натоварване - 8 min |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
| Входно напрежение | 170-280 VAC |
| Входни конектори | шуко |
| Брой батерии | 1 |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Тегло (kg) | 2,8 |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Слотове за свързване | Шуко вход/ 6 шуко изхода |
| Време за зареждане | 10ч до 90% |
| Изходно напрежение | 230 VAC |
| Аларма | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
