Кутии
UPS POWERWALKER VFD 800 APFC (800VA)
114.00 €
/ 222.96 лв.
Спечели 114 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 9317
| Производител | POWERWALKER |
| Код производител: | VFD 800 APFC |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Off-Line |
| Капацитет | 800VA |
| Изходни конектори | 6x шуко |
| Модел батерия | 12V/7Ah |
| Софтуер | Не |
| Контролен панел | без LCD |
| Време на работа | Пълно натоварване - 1,5 min;50% натоварване - 8 min |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
| Входно напрежение | 170-280 VAC |
| Входни конектори | шуко |
| Брой батерии | 1 |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Тегло (kg) | 3,6 |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Слотове за свързване | Шуко вход/ 6 шуко изхода |
| Време за зареждане | 10ч до 90% |
| Изходно напрежение | 230 VAC |
| Аларма | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
