Кутии
UPS POWERWALKER VFI 1000 ICT IoT PF1 1000VA On-Line
330.00 €
/ 645.42 лв.
Спечели 330 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 30743
| Производител | POWERWALKER |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | On-Line |
| Капацитет | 1000VA |
| Изходни конектори | 4x IEC C13 изхода |
| Модел батерия | 12V/7Ah |
| Софтуер | ViewPower |
| Контролен панел | LCD |
| Време на работа | Пълно натоварване - 4.44 min;50% натоварване - 12.9 min |
| Форма на изходното напрежение | Чиста синусоида |
| Входно напрежение | 160-300VAC или 110-300VAC при слаб товар |
| Входни конектори | C14 |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Брой батерии | 3 |
| Входна честота | 40Hz - 70Hz |
| Тегло (kg) | 13 kg |
| Изкривявания номинален волтаж | ≤2% линеен товар; ≤4% нелинеен товар |
| Изходна честота | ±0,1Hz |
| Допълнителни батерии | Възможност за добавяне на допълнителни батерии |
| Слотове за свързване | USB RS-232 Intelligent Slot EPO |
| Време за зареждане | 3ч до 90% |
| Шум | < 50dB |
| Изходно напрежение | 200/208/220/230/240 VAC |
| Аларма | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
| Защита от късо съединение | Да |
| Цвят | Черен |
| Защита от прегряване | Да |
| Защита от претоварване | Да |
| Входна честота | 40-70Hz |
| Капацитет | 1000VA / 1000W |
| Размери | 404 x 145 x 220 mm |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
