Кутии
UPS POWERWALKER VFI 1000C LCD 1000VA On-Line
279.00 €
/ 545.68 лв.
Спечели 279 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 9283
| Производител | POWERWALKER |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | On-Line |
| Капацитет | 1000VA |
| Изходни конектори | 3x IEC C13 изхода |
| Модел батерия | 12V/9Ah |
| Софтуер | ViewPower |
| Контролен панел | LCD |
| Време на работа | Пълно натоварване - 4 min;50% натоварване - 12.5 min |
| Форма на изходното напрежение | Чиста синусоида |
| Входно напрежение | Low Line Transfer 110-160VAC ± 5% High Line Transfer 300VAC ± 5% |
| Входни конектори | C14 |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Брой батерии | 2 |
| Входна честота | 40Hz - 70Hz |
| Тегло (kg) | 9,8 |
| Изкривявания номинален волтаж | ≤3% линеен товар ≤6% нелинеен товар |
| Изходна честота | ±0,3Hz (режим батерии) |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Слотове за свързване | USB RS-232 Intelligent Slot |
| Време за зареждане | 9ч до 90% |
| Шум | < 50dB |
| Изходно напрежение | 200/208/220/230/240 VAC |
| Аларма | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
| Капацитет | 1000VA / 800W |
| Размери | 282 x 145 x 220 mm |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
