Кутии
UPS POWERWALKER VFI 2000 CT IoT PF1 2000VA
505.00 €
/ 987.69 лв.
Спечели 505 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 36572
| Производител | POWERWALKER |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | On-Line |
| Капацитет | 2000VA |
| Изходни конектори | 8x IEC C13 |
| Модел батерия | 12V/7Ah |
| Софтуер | Winpower |
| Контролен панел | LCD |
| Форма на изходното напрежение | Чиста синусоида |
| Входно напрежение | 160-300VAC или 110-300VAC при слаб товар |
| Входни конектори | C20 |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Брой батерии | 6 |
| Входна честота | 40Hz - 70Hz |
| Тегло (kg) | 26 |
| Изходна честота | ±0,2Hz (режим батерии) |
| Допълнителни батерии | Възможност за добавяне на допълнителни батерии |
| Слотове за свързване | Dry contact, RS-232, WLAN Port – for Internet Connection, Management Card Slot, RJ-45 – for Internet Connection |
| Време за зареждане | 3ч до 90% |
| Шум | < 50dB |
| Аларма | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
| Защита от късо съединение | Да |
| Защита от прегряване | Да |
| Защита от претоварване | Да |
| Капацитет | 2000VA / 2000W |
| Размери | 428 x 192 x 318 mm |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
