Кутии
UPS Powerwalker VFI 2000 TG 2000VA On-Line
367.00 €
/ 717.79 лв.
Спечели 367 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 15615
| Производител | POWERWALKER |
| Код производител: | VFI 2000 TG |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | On-Line |
| Капацитет | 2000VA |
| Изходни конектори | 4x IEC C13 изхода |
| Модел батерия | 12V/9Ah |
| Софтуер | Winpower |
| Контролен панел | LCD |
| Време на работа | Пълно натоварване 3.8min, 50% натоварване 11min |
| Форма на изходното напрежение | Чиста синусоида |
| Входно напрежение | 176-300 VAC или 80x285 VAC в режим на байпас |
| Входни конектори | C14 |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Брой батерии | 4 |
| Входна честота | 40Hz - 70Hz |
| Тегло (kg) | 17.2 kg |
| Изкривявания номинален волтаж | ≤2% линеен товар; ≤4% нелинеен товар |
| Изходна честота | ±0,05Hz |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Слотове за свързване | USB порт, RS-232 порт, разширителен слот - 1, EPO порт |
| Време за зареждане | 4ч до 90% |
| Шум | < 50dB |
| Изходно напрежение | 220/230/240 VAC |
| Аларма | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
| Защита от късо съединение | Да |
| Цвят | Черен |
| Защита от прегряване | Да |
| Защита от претоварване | Да |
| Капацитет | 2000VA / 1800W |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
