Кутии
UPS POWERWALKER VFI 3000 ICR IoT PF1 3000VA
712.00 €
/ 1392.55 лв.
Спечели 712 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 32005
| Производител | POWERWALKER |
| Код производител: | VFI 3000 ICR IoT |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | On-Line |
| Капацитет | 3000VA |
| Изходни конектори | 8x IEC C13 Outlet, 1x IEC C19 Outlet |
| Модел батерия | 12V/9Ah |
| Софтуер | Winpower |
| Контролен панел | LCD |
| Форма на изходното напрежение | Чиста синусоида |
| Входни конектори | C20 |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Типоразмери | 2U |
| Брой батерии | 6 |
| Входна честота | 40Hz - 70Hz |
| Тегло (kg) | 26.2 kg |
| Изходна честота | ±0,2Hz (режим батерии) |
| Допълнителни батерии | Възможност за добавяне на допълнителни батерии |
| Време за зареждане | 3ч до 90% |
| Шум | < 50dB |
| Аларма | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
| Капацитет | 3000VA / 3000W |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
