Кутии
UPS POWERWALKER VI 1000 LCD, 1000VA, Line Interactive
129.00 €
/ 252.30 лв.
Спечели 129 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 9274
| Производител | POWERWALKER |
| Капацитет | 1000VA |
| Изходни конектори | 2x шуко изхода, 2x IEC C13 изхода |
| Модел батерия | 12V/7Ah |
| Софтуер | ViewPower |
| Контролен панел | LCD |
| Време на работа | Пълно натоварване - 0.5 min;50% натоварване - 6.5 min |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
| Входно напрежение | 162-290 VAC |
| Входни конектори | шуко |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Брой батерии | 2 |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Тегло (kg) | 8 |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Слотове за свързване | USB |
| Време за зареждане | 4ч до 90% |
| Изходно напрежение | 220/230/240 VAC |
| Аларма | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
