Кутии
UPS Powerwalker VI 1200 IEC 1200VA Line Interactive
127.00 €
/ 248.39 лв.
Спечели 127 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 28858
| Производител | POWERWALKER |
| Код производител: | VI 1200 SH |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Линейно-интерактивен |
| Капацитет | 1200VA |
| Изходни конектори | 6x IEC C13 изхода |
| Модел батерия | 12V/7Ah |
| Софтуер | Winpower |
| Контролен панел | без LCD |
| Време на работа | Пълно натоварване - 1.3 min;50% натоварване - 11 min |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
| Входно напрежение | 170-280 VAC ±7% |
| Входни конектори | C14 |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Брой батерии | 2 |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Тегло (kg) | 8,6 |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Слотове за свързване | USB |
| Време за зареждане | 6ч до 90% |
| Шум | < 40dB |
| Изходно напрежение | 220/230/240 VAC |
| Аларма | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
| Защита от късо съединение | Да |
| Цвят | Черен |
| Защита от прегряване | Да |
| Капацитет | 1200 VA / 600 W |
| Тегло (кг) | 8.6 |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
