Кутии
UPS POWERWALKER VI 1500 CSW IEC, 1500 VA, Line Interactive
208.00 €
/ 406.81 лв.
Спечели 208 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 39428
| Производител | POWERWALKER |
| Капацитет | 1500VA |
| Изходни конектори | 8x IEC Outlets |
| Модел батерия | 12V/9Ah |
| Софтуер | ViewPower |
| Контролен панел | LCD |
| Форма на изходното напрежение | Чиста синусоида |
| Входно напрежение | 170-280 VAC |
| Входни конектори | CEE 7/7 |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Брой батерии | 2 |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Тегло (kg) | 13,10 kg |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Слотове за свързване | USB |
| Време за зареждане | 6-8 часа до 90% |
| Шум | < 40dB |
| Изходно напрежение | 230 VAC |
| Аларма | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
