Кутии
UPS POWERWALKER VI 1500 LCD 1500VA Line Interactive
184.00 €
/ 359.87 лв.
Спечели 184 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 9277
| Производител | POWERWALKER |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Линейно-интерактивен |
| Капацитет | 1500VA |
| Изходни конектори | 2x шуко изхода, 2x IEC C13 изхода |
| Модел батерия | 12V/9Ah |
| Софтуер | ViewPower |
| Контролен панел | LCD |
| Време на работа | Пълно натоварване - 1 min;50% натоварване - 6.5 min |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
| Входно напрежение | 162-290 VAC |
| Входни конектори | C14 |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Брой батерии | 2 |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Тегло (kg) | 10,7 |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Слотове за свързване | USB |
| Време за зареждане | 4ч до 90% |
| Шум | < 40dB |
| Изходно напрежение | 220/230/240 VAC |
| Аларма | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
| Капацитет | 1500VA / 900W |
| Размери | 397 x 146 x 205 mm |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
