Кутии
UPS POWERWALKER VI 1500 STL 1500VA Line Interactive
128.00 €
/ 250.35 лв.
Спечели 128 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 9307
| Производител | POWERWALKER |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Линейно-интерактивен |
| Капацитет | 1500VA |
| Изходни конектори | 4x CEE 7/3 (Type F) Outlets |
| Модел батерия | 12/ 7.2 Ah |
| Софтуер | PowerMaster |
| Контролен панел | LCD |
| Време на работа | 50% натоварване 7.5min |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
| Входно напрежение | 162-290 VAC |
| Входни конектори | шуко |
| Брой батерии | 2 |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Тегло (kg) | 9.1 kg |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Слотове за свързване | USB |
| Време за зареждане | 8ч до 90% |
| Шум | < 45dB |
| Изходно напрежение | 230 VAC |
| Аларма | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
| Капацитет | 1500VA / 900W |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
