Кутии
UPS POWERWALKER VI 1500RT HID LCD, 1500VA, Line Interactive
375.00 €
/ 733.44 лв.
Спечели 375 точки с тази покупка
Ограничено количество
Код: 9282
| Производител | POWERWALKER |
| Изходни конектори | 8x IEC Outlets |
| Модел батерия | 12V/9Ah |
| Софтуер | Winpower |
| Контролен панел | LCD |
| Време на работа | Пълно натоварване - 3 min;50% натоварване - 7 min |
| Форма на изходното напрежение | Чиста синусоида |
| Входно напрежение | 220/230/240 VAC |
| Входни конектори | C14 |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Типоразмери | 2U |
| Брой батерии | 3 |
| Входна честота | 45Hz - 65Hz |
| Тегло (kg) | 17 |
| Изкривявания номинален волтаж | ≤3% |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Допълнителни батерии | Възможност за добавяне на допълнителни батерии |
| Слотове за свързване | USB RS-232 Intelligent Slot EPO |
| Време за зареждане | 4ч до 90% |
| Шум | < 45dB |
| Изходно напрежение | 220/230/240 VAC |
| Аларма | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
