Кутии
UPS POWERWALKER VI 2200 SH 2200VA Line Interactive
155.00 €
/ 303.15 лв.
Спечели 155 точки с тази покупка
Наличен във външен склад
✅ Продуктът е наличен във външен склад.
📦 Срок за доставка: Обикновено 1 до 3 работни дни.
⏳ Поръчки след 15:00 ч. се обработват на следващия работен ден.
⚠️ Важно: Посоченият срок е ориентировъчен. В случай на забавяне или невъзможност за доставка, екипът на PCBUILD ще ви информира своевременно.
Код: 9278
| Производител | POWERWALKER |
| Гаранция | 24 месеца |
| Тип | Линейно-интерактивен |
| Капацитет | 2200VA |
| Изходни конектори | 2x шуко изхода, 2x IEC C13 изхода |
| Модел батерия | 12V/9Ah |
| Софтуер | Winpower |
| Контролен панел | без LCD |
| Време на работа | Пълно натоварване -0.5 min; 50% натоварване - 5 min |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
| Входно напрежение | 170-280 VAC ±7% |
| Входни конектори | C14 |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Брой батерии | 2 |
| Входна честота | 50Hz или 60Hz |
| Тегло (kg) | 10,2 |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Слотове за свързване | USB |
| Време за зареждане | 6ч до 90% |
| Шум | < 45dB |
| Изходно напрежение | 220/230/240 VAC |
| Аларма | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
| Капацитет | 2200VA / 1200W |
| Размери | 364 x 139 x 195 mm |
Все още няма ревюта за този продукт. Бъди първи!
